Erdem Nakliyat

Hizmette 20. Yıl

Şanlıurfa Erdem Nakliyat

Erdem Nakliyat 2000 yılında taşımacılık sektörüne Şanlıurfa’da başlayıp,  şehir içi ve şehirler arası ev, işyeri, büro, muayenehane, hastahane, banka, kurum ve kuruluş, vb. gibi sınırsız sayıda taşımacılık gerçekleştirmiştir.
Kuruluşumuzdan bugüne Şanlıurfa ve Güneydoğuda bu sektörü tanıtmanın yanı sıra öncülüğünü de gerçekleştirdik. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetine önem vererek sektörün en iyileri arasına girmeyi başardık, bu başarıyı siz değerli müşterilerimizin desteşi ile elde ettik.

Erdem Nakliyat, kendi bünyesindeki evden eve araçları ile Türkiye genelinde edindiği tecrübeyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde yüklerinizin, en hızlı ve en güvenli şekilde istenilen yere ulaştırılmasında gerekli olan her türlü itinayı göstermekteyiz. Bizimle çalışın farkı göreceksiniz…

Müşterilerimizin Yorumları

Şanlıurfa da ev taşıtabileceğiniz tek firma. Bazı küçük eksiklikleri var ama güvenilir ve dürüstler. Urfa’da tek geçerim pişman olmazsınız.

İbrahim Tandoğan

Sanliurfada evden evede isini dogru birsekilde yuruten tek firma tecrubeli

Osman Çiçek

Erdem nakliyat çok iyi ve işini profosyonel yapan bir firma çok memnun kaldık herkeze tavsiye ederim

İbrahim Akrep